Karşıyaka NLP Eğitimi

Son dönemde işletmelerin NLP eğitimlerine yönelmesindeki etken katılımcılara kurumsal ve kişisel gelişim döneminde temel araçları kazandırıp somut değişim sağlatmasıdır.İnsanları işbirliği düzenine alıştırıp, bağlılık ve coşku uyandırmaya yardımcı olur. Kişinin duygu ve düşüncelerini kontrol ederek iç dünyasının kontrol elinde tutmasını sağlar. Kişinin bilinçaltını harekete geçirerek, kendi gücünü ve kaynaklarını etkin kullanmasını sağlar. Bu doğrultuda organizasyonel dönüşüm ve gelişim projelerinde, üst konumdaki yöneticilere koçlukta ve modelleme projelerinde de çokça kullanılmaktadır.  NLP; kişisel gelişimle birlikte kurum anlamında da gerçek nedenleri  görmeyi, zaman kaybetmeden –zamanı etkin kullanarak- karar verebilme yetisini hızlandırıp mantıklı, ulaşabilir, iyi detaylandırılmış hedefler oluşturabilmeyi, etkileyici ve stratejik iletişim kurabilme ve en üst düzeye çıkarmayı böylece doğru mesaj verme; doğru algılama, etkili bakış açısı oluşturma, insan psikolojisine göre ileri düzey hipnotik iletişim kurabilme, performansı ve motivasyonu artırma, ikna ve iletişim yeteneklerini geliştirir.

İNLP Eğitim Programları, zihnin yeniden düzenlenmesidir. NLP Eğitim Programları bir bilimdir, NLP bir sanattır. NLP Eğitim Programları bugüne dek ortaya konulan tüm ekoller içerisinde “nasıl?” sorusuna yanıt veren tek metadolojidir. Bugüne kadar ki tüm ekoller neden kendimizi kötü hissettiğimizi, neden kötü alışkanlıklarımızdan kurtulamadığımızı, neden hedeflerimize ulaşamadığımızı, neden bir türlü doğru iletişim kurmayı beceremediğimizi, neden bir şeylere bağımlı olarak yaşadığımızı, neden mutlu olamadığımızı kısaca neden kişisel sorunlara sahip olduğumuzu açıklamış durumda. Fakat sorunların tespitini yapmak onları çözmek için pek de yeterli olmuyor.

Karşıyaka NLP Eğitimi içeriği:

NLP nedir?

Zihin, Dil ve Davranış bağlantısı

NLP Temel Çalışma prensipleri ve felsefesi

NLP Kullanımı İçin Etik ve Profesyonel temel Hatlar

NLP Ön varsayımları

Koşullanma ve Öğrenilmiş Çaresizlik

Bilinçdışı Zihnin Çalışma prensipleri

Bilinç ve Bilinçdışı Zihin Arasındaki Farklar

Bilinç ve Bilinçdışı Zihnin Öğrenme İlkeleri

Öğrenme düzeyleri

NLP Değişim dönemi

Hedefler Açısından iyi Biçimlenmiş Koşullar Oluşturmak

Mantıklı, kesin, ulaşabilir, ayrıntılı hedefler oluşturabilmek

İletişim ve Dil elemanları

Algılama, İç Temsil ve Geri Bildirim dönemi

Uyum

Temel ve İleri düzeyde Uyumun Unsurları

Fizyoloji

Duyusal Keskinlik ve Kalibrasyon

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
İzmir Karşıyaka NLP Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğitimini için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Karşıyaka NLP Eğitimi - NLP Eğitimi Karşıyaka - Karşıyaka NLP - NLP Karşıyaka - -

Yorumlar